گروهک نهضت آزادی اشتباه کرد

برآوردها حاکی از حضور ۷۵ درصدی مردم در انتخابات بود. این بار گروهک نهضت آزادی انتخابات را تحریم نکرد و خواست در ظاهر هم که شده با مردم همراه شود. یک آگاه سیاسی می‌گفت :اگر ابراهیم یزدی می‌دانست که مشارکت مردم کمتر از ۶۵ درصد است حتماً انتخابات را تحریم می کرد!

/ 5 نظر / 23 بازدید
حمید

[خنده][خنده][خنده][خنده][خنده][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه][قهقهه] مرده اين شجاعت شماهام من! كاش به اندازه هارت و پورتي كه ميكنيد فقط براي شنيدن حرف حق شجاعت ميداشتيد! جالبه كه از پاك شدن كامنتهاتون اعتراض ميكنيد! اونجا (وبلاگ دكتر بوترابي) لااقل كامنتها تائيدي نيست!

امیر عباس جعفری

سلام بر حمید [گل] دلیل اعتراض من هم همین است. وقتی کامنت‌ها تاییدی نیست و چند روزی هم قابل رویت است، چرا پس از اعلام نتایج انتخابات غیب می‌شوند؟! [تعجب] خوب البته دلیلش هم معلوم است [نیشخند] در این باره یادداشتی خواهم نوشت و کامنت‌های غیب شده‌ام را درج می‌کنم.

امیر عباس جعفری

در مورد خصوصی کردن این محیط هم: 1- از کامنت‌های تبلیغی بیزارم. 2- در تایید نکردن کامنت‌های بی‌نام و نشان خود را مختار می‌دانم. 3- بعضی از همفکران شما توهین می‌کنند که دیدنش برای همه ضرر دارد. 4- خصوصی کردن محیط نظرات جرم نیست و الا پرشین بلاگ این امکان را ایجاد نمی‌کرد. --- حالا از آقای (خودشان گفتند دکتر نیستند) بوترابی بپرسید چرا کامنت‌هایی که چند روز قابل رویت بود، به محض مشخص شدن نتایج انتخابات، گم شدند؟ [نیشخند]

صبا

هوالحق سلام عید شما مبارک مجددا ببخشید من امروز پیامکتون بهم رسید اما انقدر اوضاع پیامک هام خراب بوده که دیگه تلاشی برای ارسال پیامک به دوستان نکردم امروز! نمیدونم فقط مورد شلوغی و ترافیک هست؟ یا سیم کارتمم باطل شده! خواهر تماس گرفتن و مجددا پیامتون رو بهم دادن. چرا شرمنده می فرمایید؟... تشکر برای چی؟ شما لطف دارین. من باید تشکر کنم از بزرگواری ها و محبت های شما و خواهر گرامی تون. سال خوب و پرخیر و برکتی رو برای شما و خانواده ی محترم ارزو می کنم . بازم ممنون التماس دعا